Get Adobe Flash player
خانه خبرها اخبار مذهبی شیطنت "العربیه" علیه شیعیان با یک فیلم ضد ایرانی
(0 votes, میانگین 0 از 5)

20573_FKF03JTR_pic

به گزارش شیعه آنلاین، سایت های خبری وهابی عرب زبان در جدید ترین اقدام ضد شیعی خود، فیلم ضد ایرانی "پرسپولیس" را ساخته شده توسط جمهوری اسلامی ایران عنوان کرده و پس از اینکه آن را یک فیلم ضد دینی و ضد خداوند معرفی کردند، شیعیان را افرادی ضد دین نامیدند.

این سایت های خبری در مطلب خود نوشتند: شبکه ماهواره ای «نسمه TV» که مقر اصلی آن در کشور تونس است، اخیرا فیلم ایرانی "پرسپولیس" را به زبان عربی و با لهجه محلی تونسی دوبلاژ کرده و آن را پخش نموده است. این فیلم ضد دینی و ضد خداوند متعال است و ایرانی ها با ساخت آن در پی ایجاد انحراف در عقاید مردم هستند!

این سایت ها در ادامه افزودند: پخش فیلم "پرسپولیس" که توسط «مرجان ساتراپی» کارگردان ایرانی مقیم آمریکا ساخته شده، خشم و اعتراض شدید خانواده های تونسی را برانگیخته است.

در همین حال شبکه خبری العربیه که از سوی رژیم وهابی عربستان سعودی حمایت و پشتیبانی می شود، به رغم اینکه از ماجرای دقیق ساخته شدن فیلم "پرسپولیس" اطلاع دارد، اما با تمرکز بر اعتراض خانواده های تونسی، تلاش کرده جوسازی جدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران به راه بیاندازد و در گزارش خود مدعی شد که ایران با هدف تحریف افکار و عقاید مردم تونس و نیز ایجاد جنگ طایفه ای در این کشور، چنین فیلمی را ساخته و پخش کرده است.

در پایان گفتنی است فیلم "پرسپولیس" که چند سال پیش ساخته و در سراسر جهان پخش شد، علیه جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی بوده و تلاش کرده انقلاب را خشونت بار و وحشی نشان دهد و نمادهای دینی و ارزشی مانند حجاب و غیره را بد جلوه دهد.

افزودن نظر


تاریخ امروز

امروز : چهارشنبه
02. مرداد 1398
21. ذي‌القعده 1440
24. جولای 2019

اوقات شرعیآخرین نظرات